12. - 19. 2. 2011

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Organizace  /  catering

Catering

Dining hall - jídelna
Stravování pro členy zahraničních delegací je zajištěno v jídelně přímo v centru olympijské vesnice. Jídelna má kapacitu 450 míst. Pro vstup do jídelny je nutné mít u sebe akreditační kartu. Hlavním úkolem organizačního výboru je zajistit všem účastníkům snídaně, obědy a večeře v olympijské vesnici dle odpovídajícího sportovního programu a systému dopravy s výjimkou obědů ve snowparku v Rejdicích, který je zajištěn přímo v areálu.

Otevírací doba:
Od pátku 11. února do soboty 19. února od 5 do 22 hodin.

Časy:
Snídaně 5 - 10 hodin
Oběd 11 - 15 hodin
Večeře 17 - 21 hodin

Organizační výbor vypracoval detailní časový harmonogram dle sportovních disciplín (umístěn v každém bloku, v budově M a jídelně).

Menu
Menu všech jídel bylo navrženo dle potřeb a nutričních hodnot pro špičkové sportovce. K dispozici je také jídlo pro vegetariány a speciální pokrmy na základě individuálních potřeb.

Nápoje
V jídelně je zajištěno dostatečné množství teplých i studených nápojů. Je zde rovněž speciální stánek, fontánky s teplou a studenou vodou (včetně hrníčků, instantní kávy a čaje) v hale každého bloku.

Další zázemí s občerstvením
V prvním patře NOC Centra v budově M je k dispozici EYOWF 2011 Café. V olympijské vesnici najdete rovněž S klub, kam mají přístup pouze akreditované osoby. Restaurace Žito je přístupná široké veřejnosti.

Občerstvení a nápoje
Ve vstupní hale do jídelny je umístěn malý stánek s občerstvením.

Catering v areálech
Občerstvení je k dispozici v každém sportovním areálu pro sportovce i jejich doprovod. Zajištěny jsou teplé i studené nápoje, polévky, pečivo, ovoce a sušenky.


 

21.10.2011


NOC
COOL News
Fotogalerie
Užitečné odkazy
Počasí
Kontakt

anketa

Líbil se Vám EYOWF 2011 v Libereckém kraji?
53%
47%