This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

Aktuality

Blog Image

Závěrečný biatlonový závod EYOWF 2011, smíšené štafety, ovládli v areálu Břízky reprezentanti Německa. Štafeta ve složení Julia Bartolmaesová, Laura Dahlmeierová, Roman Rees a Matthias Dorfer dominovala závodu už do startu a nakonec zvítězila s náskokem téměř pěti minut před druhým týmem Norska a třetími Francouzi.

Blog Image

Paralelní obří slalom smíšených družstev přinesl jásot mezi švédské závodníky, kteří vybojovali zlaté medaile. Ve finále pokořili Švýcary, na třetím místě skončili Italové. České družstvo skončilo svoje účinkování v osmifinále.

Blog Image

Závod v běhu na lyžích smíšených štafet ve Vesci přinesl největší radost norské výpravě, střibro vybojovali Němci, bronz patří ruským zástupcům.

Blog Image

Dobrovolníci, bez kterých by 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže 2011 nemohl fungovat, se uvolnili a rozjařili na čtvrteční báječné rozlučkové party v Harcově.

Blog Image

Poslední medailový ceremoniál v areálu olympijské vesnice se konal za mrazivého podvečerního počasí. Ani to však neodradilo na čtyři stovky přihlížejících fanoušků, kteří v národních barvách čekali na vyhlášení „svých“ vítězů.

Blog Image

Český hokej, který po triumfu z EYOWF 2005 v Monthey vyšel medailově dvakrát naprázdno, prahl po bronzu. Favoritem však byli Švýcaři, kteří od té doby naopak získávali umístění na stupních vítězů, a ve středečním semifinále zle potrápili i Rusko.