This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  Home

Aktuality

Blog Image

Slalom chlapců, který ovládl Nor Henrik Kristoffersen se stal pohřebištěm nadějí mnoha favoritů. Již v prvním kole se se závodem museli rozloučit medailisté obřího slalomu Ital Emanuele Buzzi a Fin Justus Kuukka. Mezi ty, kteří se do cíle úvodního kola nepodívali patřili například i druhý nejvýše nasazený Casper Stein-Lagerheim ze Švédska či další z favoritů Alex Hofer z Itálie. Stejně smolný osud potkal i dva české závodníky Daniela Pauluse a Martina Štěpána. Celkově se již v prvním kole rozloučilo se závodem 36 slalomářů.

Blog Image

Triumfem německých závodníků skončil čtvrteční závod chlapců na 7,5 kilometru v areálu ve Vesci. Němci brali zlato i stříbro a vypálili tak rybník favorizovaným Norům a Finům. Nejlepší z Čechů byl na 23. místě Jablonečan Petr Knop.

Blog Image

Rakouský tým po skokanské části severské kombinace je na prvním místě. Sdruženáři Paul Gerstgaser a Philipp Orter nám bezprostředně po závodě odpověděli na naše otázky.

Blog Image

Zlato, stříbro, bronz. To je medailová sbírka šestnáctileté švédské běžkyně na lyžích Sofie Henrikssonové ze Zimní evropské olympiády mládeže v Liberci. Po zlatu z klasiky a stříbru ze sprintu přidala ve čtvrtek dopoledne bronz za třetí místo v závodu na 5 kilometrů volnou technikou. Závod vyhrála Norka Landhelmová, česká medailová naděje Petra Nováková skončila opět šestá.

Blog Image

Dnes pokračuje soutěž Severské kombinace závodem družstev, a proto jsme se při rozcvičce sportovců rozhodli dát trenérům dvě otázky.

Blog Image

Třetí den soutěží evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 se Česká republika dočkala první medaile - a hned zlaté! Postaral se o ni krasobruslař Petr Coufal, který po vynikajícím výkonu ve volné jízdě poskočil ze třetí příčky až na vrchol. Naději na bronzovou medaili mají i přes porážku s Finskem čeští hokejisté.