Aktuality

Biatlon: Rozhovor s Lukášem Jírou
15. 2. 2011 úterý 12:53
Blog Image

V prvním závodě v biatlonu na 12,5 km chlapců kde startovalo 88 závodníků se nejlepší český reprezentant umístil na 16. místě.

Jak jsi spokojený s umístěním?
,,Mým cílem bylo umístit se do 20. místa, což se mi splnilo, takže ano, jsem spokojený.“

Jaké jsou Tvoje první dojmy ze závodu? Jaká byla trať?
,,Dobré - lyže jely dobře, na střelnici se mi podle mě také dařilo. Co se týče trati, nebyla špatná, ale vzhledem k tomu, že jsem vyjížděl až 65., sníh byl rozježděný, což mi závod trochu ztížilo.“

Jací byli soupeři? Byl pro Tebe někdo konkurencí?
,,K soupeřům výhrady nemám. Mojí konkurencí byli hlavně Norové – měli velice dobré výsledky na evropském šampionátu. Konkrétně pak BO Johannes T.“

Jak dlouho ses na tento závod připravoval?
,,Připravoval jsem se v podstatě celoročně. Jsem místní, takže tu trénuji a trať znám. Teď šlo hlavně o to, podat stejně dobrý výkon, jako při tréninkách a zbytečně se nenervovat z tohoto důležitého závodu.“

Reakce

re: Biatlon: Rozhovor s Lukášem Jírou

18.2.2011 10:20:10 unknown

15.2.2011 17:12:46 Lukáš Jíra

Na fotce nejsem já, ale Lukáš Dostál, když by se vám to podařilo opravit, byla by to paráda ;-)

15.2.2011 16:22:14 táta

Ahoj Luky, i já jsem s výsledkem spokojený! Držím palce i v zítřejším závodě.Drž se.